Ray WinstoneI

Raymond Andrew Winstone

7,3
13 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Winstone

dzis mam 32 lata i nigdy nie zapomne ferii w latach 80-tych i tego magicznego serialu ktory to pieknie przenosil mnie jako 8 latka w swiat magii i mistycyzmu aahh pieknie bylo:) teraz az zakupilem cala kolekcje na dvd i nie pozyczam hehehe

Chunk

Ja także z sentymentu kupiłem cały serial na DVD. Dzisiaj już takich nie kręcą.

holstensa

wczoraj było inaczej, wczoraj było lepiej.

herbit

jaki serial?

klonex

Robin of Sherwood rzecz jasna

herbit

@herbit
bo zawsze jest "wczoraj", choćby sekunda minęła to ona już należy do "wczoraj" ;-)

holstensa

albo serial Cudowne Lata :) jakie tam sa dialogi monologi no pieknie;) a teraz jak patrze na seriale na Dysney Xd na przyklad to ja mam wrazenie ze mlodziez biora za totalnych idiotow ale Ci co kreca te seriale sa skonczonymi cymbalami

Chunk

dzis ogladajac Beowulfa wskoczyłem na filmweb, poczytałem kilka koment. o filmie oraz o Rayu, no i powiem jedno.... pod Twoim podpisuje sie dwiema łapami, też oczy mi krwawią jak słysze co za teksty padają w filmikach dla młodziezy, nawet do pięt nie dorastają Cudownym...[ Dan Lauria jako ojciec Kevina -niezrównany]

louis2014

dzisiejsze seriale dla dzieci i młodzieży są dobre na kaca:) bo myśleć przy nich nie trzeba hehe ;) a ja mam na kaca tak, że im durniejszy tym lepszy:) ale Zeka i Luthera na Dysney XD uwielbiam haha

Chunk

Serial faktycznie się niewiele zestarzał, może dlatego, że operował przede wszystkim klimatem, nastrojem.

Chunk

O, tak. Magiczny serial... Uwielbiałam Willa Szkarłatnego!

Chunk

przyłączam się :)
ja mam 34 lata i też tak to wspominam.... zawsze lubiłem najbardziej Willa.... no i Robina rzecz jasna ale tylko "czarnego"... Connery był słabszy :)

Chunk

Mam tak samo jak TY. Jeździłem wtedy na sankach u babci na wsi i co chwile biegałem do domu zobaczyć godzinę aby nie przegapić Robina! Jeszcze się jakiś czas później ekscytowałem na Twin Peaksie i na tym zakończyły się ciekawe seriale!

Nosferatu8

piękne czasy to były:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones