Ray WinstoneI

Raymond Andrew Winstone

7,4
13 397 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Winstone

Pamiętam jego dobrze w tej roli jaką zagrał w serialu "Robin Hood". Co można o nim napisać to, że jest porywczy, straszny, prawdziwy z niego wariat, ale super gra świetnie zagrał jednego z rycerzy Artura w filmie "Król Artur" W przeciwieństwie do innych aktorów z "Robin Hooda" ciągle gra aż trudno jest uwieżyć, że inni z tego serialu nie zrobili taką karierę jak Ray...

użytkownik usunięty
shiroo

nawet Michael Praed (serialowy robin) powiedział ze Ray był najlepszym aktorem na planie robin hooda - to wyjasnie jego klasę (znaczy się Raya)
pozdro

Rzeczywiście.Szkarłatnego zagrał wspaniale,chociaż wszyscy w Robinie zagrali dobrze.
A skąd wiesz,że Praed uznał go za najlepszego aktora na planie.?

macart2

mówi o tym w wywiadzie, który można usłyszeć w dodatkach polskiego wydania dvd.

shiroo

Wszyscy zagrali tak naprawdę średnio (jak dla mnie najlepsza rola to w tej chwili gay of gisburn, kiedyś will i szeryf) ale przyjemnie.
Myślę że ci którzy mają słabość do angielskiego akcentu (w tym bardzo ja), i może trochę tetralnego stylu, z lekka przesadzają w ocenach.
Ale jak Robin to tylko taki, brytyjski. Niech Hollywood nie śmie tykać tej historii.

realgar

Rany boskie nie gay tylko Guy!!:) Nie rób z człowieka pedała.

realgar

Wszyscy zagrali tak naprawdę średnio??!!

shiroo

Ja "Robina z Sherwood" oglądałem ledwo parę odcinków, ale w "Królu Arturze" był spoko, jak potem czytałem Cornwella to cały czas modliłem się, żeby Bors okazał się równym gościem, no i w "Henryku VIII" był dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones