Ray WinstoneI

Raymond Andrew Winstone

7,3
13 304 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ray Winstone

Do dziś nie wiem jakim cudem dostał role w "Beowulfie" patrząc jaki miał być tego filmu potęciał, a szczególności patrząc pozostałą obsadę: Hopkins i Julie a tu w głównej Ray Winstone, które przed tym filmem jedynie kojarzyłem z Sexy Beast i Indianie Jonesie.
wydawało sie przy takiej produkcji i takich gwiazdach główną postać powinnie zgrać ktos pokroju Russela Crowea. Tu na prawdziwo dosyc przy sobie i z imagiem pijaka Winstone który oczywiście został komputero na maxa podrasowany a nawet chyba wygląda inaczej.
Osobiście nie przepadam za tym aktorem bo tak na prawde nigdy mnie niczym nie przekonał dlatego dla mnie jest niezwykłą rzeczą że to on dostał główną role w takiej wielkiej produkcji.

SlimShady85

Głupota ludzi na filmwebie nie zna granic...

Nabrut

Fakt, aż ręce opadają.

Sanderus

I uszy

sarax100

Oczy krwawią.

SlimShady85

A na wydaniu DVD jest materiał jak kręcono film! W pewnym momencie tłusty Ray wisi na linie i się w coś piznął. Od razu było przy nim poruszenie Ray nic Ci nie jest Ray wszystko w porządku ŻAL!

Nosferatu8

dobre ja kiedys myslalem ze on zblizony jest wygladem do beo ale sie pomylilem porazka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones