PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1420}

Strefa wojny

The War Zone
7,2 1 786
ocen
7,2 10 1 1786
Strefa wojny
powrót do forum filmu Strefa wojny

Nie zdążyłam na pierwsze 25 minut filmu. Zaczęłam oglądać go od kiedy Tom znalazł zdjęcia. Wiem, że jakoś trudno będzie opowiedzieć, ale czy ktoś jest w stanie mi jakoś nakreślić początek filmu? Co się wydarzyło i co doprowadziło Toma do prawdy?

***

Obraz jest mocny. Zdecydowanie jest to zasługa przejmującego grania każdego z aktorów. Jestem pod wielkim wrażeniem Jessie czyli Lary Belmont. Najbardziej chyba przerażające było wyobrażenie sobie co w głowie takiego człowieka musi się dziać. I jak nic nie jest czarne czy białe, a szare i niejasne. Zastanawiam się czy to było jaj jest podane na filmwebie w opisie ,,uczucie kazirodcze" czy po prostu molestowanie przez ojca. Uczucie kojarzy się raczej z obustronną zgodą na takie działania.
Obok wielu rozwalających scen jest ta smutna i przejmująca w której Tom jest z koleżanką Jessie i ta próbuje go rozdziewiczyć.
No to jeden z filmów z którymi trzeba sobie ,,poradzić" i przebrnąć.
Koniec dla mnie nie do końca jasny. Każdy może interpretować jak chce - niby ok. Acz nie wiem czy zamknięcie drzwi oznacza ukrycie się rodzeństwa przed światem czy może konsumpcję ,,kazirodczego uczucia" tylko teraz między rodzeństwem.

ocenił(a) film na 7
kobieta_kot

Pewnego razu Tom wracał do domu i przez okno łazienki zobaczył siostrę i ojca razem w wannie, siostra uważała, że to nic takiego, potem były zdjęcia i tak dalej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones